Siber güvenlik endüstrisi dünya genelinde milyarlarca dolarlık bir ticaret hacmine sahip. Dijitalleşmenin, veri güvenliğinin, bulut çözümlerinin, uzaktan çalışma prensiplerinin her geçen gün arttığı yeni çalışma ortamlarının güvenliğini sağlayan araçlara ve hizmetlere duyulan ihtiyaç gün geçtikçe artmakta.

Kobi ölçeğinden holding ölçeğine ağırlıklı olarak tercih edilen çözümlerin ithal ürünler olması yerel ekonomiye limitli katkı sağlarken aynı zamanda işletmelerin özel verilerinin ülke dışına çıkması için zemin oluşturuyor. AVRESTOR Güvenlik Duvarı projesi siber güvenlik konusunun lokal kaynaklarla çözülmesi gerektiğine olan inanç ile ortaya çıkmıştır. AVRESTOR projesiyle veri güvenliğinin ve verilerin korunması işleminin yerli kaynak kullanımıyla Türkiye’de gerçekleştirilmesi (verilerin hiçbir şart ve koşul altında yurtdışına taşınmaması), oluşması muhtemel tehditlerin yerli bilgi ve birikimle çözülmesi hedeflenmektedir.

Bunun için gereken altyapı ve ar-ge faaliyetleri sonucu geçtiğimiz yıllar boyunca alanında yetkin, yetişmiş insanlara yatırım yapılarak, tüm Türkiye’ye hizmet veren bir yapı kurulmuş, ülke genelinde en ufak işletmenin bile veri güvenliğinin önemseyen farkındalıkta çalışmalar yapılarak geliştirilmeye devam edilmiştir. Global markalar ile rekabet edecek kadar etkin teknik ve yönetim kadroları istihdam edilmiştir. Gelişimin hiç durmaması gerektiği bir alanda hizmet verirken işinde etkin olduğu kadar bağlılık duyan insanlarla çalışarak fark yaratılacağına olan inanç ile durmaksızın çalışmaya devam edilmektedir. AVRESTOR Güvenlik Duvarı ekibi olarak yaptığımız işte en iyi olmak için tutku ve mücadele ruhuyla en iyiye ulaşmayı amaçlıyoruz.

AVRESTOR
Cihazlarını İnceleyin

Doğru Siber Güvenlik

AVRESTOR UTM Serisi ile bilgi güvenliğinizi koruma altına alın. AVRESTOR UTM serisi ile ufak, orta ve üst ölçek siber güvenlik ürünü ihtiyaçlarınızı, bilişim güvenliği profesyonelliğimiz ile birleştirip size çözüm sunmamıza izin verin.

AVRESTOR NG | 615 Prometyum

Küçük işletmeler için harika çözüm

İncele
AVRESTOR NG | 625 Samaryum

Küçük ve orta büyüklükteki işletmeler

İncele
AVRESTOR NG | 650
İtriyum

Orta büyüklükteki işletmeler

İncele
AVRESTOR NG | 6100 Lutesyum

Büyük işletmeler için

İncele

Olağan dışı siber tehditler, olağan dışı çözümler gerektirir.

UTM Çözümleri - Ağ Yönetimi - Ağ Güvenliği - Web Filtreleme - BTK 5651 Loglama - Hotspot Güvenliği - Multiwan/Load Balancing

Artan kullanıcı sayısına göre 1000+ kullanıcılı üst düzey kurumsal noktalarda hizmeti!