Siber güvenlik ihtiyaçlarınız raf tipi çözüm ve yaklaşımlarla yönetilemeyecek kadar hassas bir konudur. Bu yüzden AVRESTOR güvenlik duvarı kullanıcılara kutudan çıkartıldığı ilk andan itibaren başlayan gelişmiş bir hizmetler bütünüyle çözüm sağlıyor. İlk kurulum anından başlayarak müşterinin ihtiyacı olan tüm kurulum, yapılandırma ve destek adımlarında AVRESTOR yardım masası ekibi tarafından uçtan uca destek sağlıyoruz. Çünkü biz dünyanın öteki ucunda telefonu açan bir yabancı değiliz, biz sizin iş ortağınızız.

AVRESTOR Yardım Masası hizmeti tüm AVRESTOR Güvenlik Duvarı modelleriyle birlikte müşterilere ücretsiz olarak sunulan kurulum ve kurulum sonrası ihtiyaçları kapsayan gelişkin bir hizmetler bütünüdür.

AVRESTOR
Cihazlarını İnceleyin

Doğru Siber Güvenlik

AVRESTOR UTM Serisi ile bilgi güvenliğinizi koruma altına alın. AVRESTOR UTM serisi ile ufak, orta ve üst ölçek siber güvenlik ürünü ihtiyaçlarınızı, bilişim güvenliği profesyonelliğimiz ile birleştirip size çözüm sunmamıza izin verin.

AVRESTOR NG | 615 Prometyum

Küçük işletmeler için harika çözüm

İncele
AVRESTOR NG | 625 Samaryum

Küçük ve orta büyüklükteki işletmeler

İncele
AVRESTOR NG | 650
İtriyum

Orta büyüklükteki işletmeler

İncele
AVRESTOR NG | 6100 Lutesyum

Büyük işletmeler için

İncele

Olağan dışı siber tehditler, olağan dışı çözümler gerektirir.

UTM Çözümleri - Ağ Yönetimi - Ağ Güvenliği - Web Filtreleme - BTK 5651 Loglama - Hotspot Güvenliği - Multiwan/Load Balancing

Artan kullanıcı sayısına göre 1000+ kullanıcılı üst düzey kurumsal noktalarda hizmeti!