Ağ ve bilgi güvenliği, çok sayıda teknolojiyi, cihazı ve süreci kapsayan geniş bir terimdir. En basit ifadeyle, hem yazılım hem de donanım teknolojilerini kullanarak bilgisayar ağlarının ve verilerin bütünlüğünü, gizliliğini ve erişilebilirliğini tehlikeye atan kazara olaylara veya yasa dışı kötü niyetli eylemlere/kişilere/sistemlere karşı direnmek ve korumak için tasarlanmış bir dizi kural ve yapılandırmadır.

Büyüklüğü, sektörü veya altyapısı ne olursa olsun her kuruluş, kendisini günümüzün vahşi doğada sürekli büyüyen siber tehditlerden korumak için bir dereceye kadar yerinde ağ güvenliği çözümlerine ihtiyaç duyar. AVRESTOR Next Generation Güvenlik Duvarı çözümüyle tüm ölçeklerdeki işletmelerin siber güvenlik ihtiyaçlarını adresleyebilirsiniz.

Günümüzün ağ mimarisi karmaşıktır ve sürekli değişen bir tehdit ortamı ve her zaman güvenlik açıklarını bulmaya ve bunlardan yararlanmaya çalışan saldırganlarla karşı karşıyadır. Bu güvenlik açıkları, cihazlar, veriler, uygulamalar, kullanıcılar ve konumlar dahil olmak üzere çok sayıda alanda bulunabilir. Bu nedenle, günümüzde bireysel tehditleri ve istismarları ve ayrıca yasal uyumsuzlukları ele alan birçok ağ güvenliği yönetim aracı ve uygulaması bulunmaktadır.

Yalnızca birkaç dakikalık kesinti, bir kuruluşun alt çizgisinde ve itibarında yaygın bir kesintiye ve büyük hasara neden olabiliyorsa, bu koruma önlemlerinin yerinde olması çok önemlidir. AVRESTOR Next Generation Güvenlik Duvarı ile sağladığımız koruma önlemlerini temel olarak 5 başlık altında toparlayabiliriz.

AVRESTOR NG | 615 Prometyum

Küçük işletmeler için harika çözüm

İncele
AVRESTOR NG | 625 Samaryum

Küçük ve orta büyüklükteki işletmeler

İ ncele
AVRESTOR NG | 650
İtriyum

Orta büyüklükteki işletmeler

İncele
AVRESTOR NG | 6100 Lutesyum

Büyük işletmeler için

İncele

Olağan dışı siber tehditler, olağan dışı çözümler gerektirir.

UTM Çözümleri - Ağ Yönetimi - Ağ Güvenliği - Web Filtreleme - BTK 5651 Loglama - Hotspot Güvenliği - Multiwan/Load Balancing

Artan kullanıcı sayısına göre 1000+ kullanıcılı üst düzey kurumsal noktalarda hizmeti!