Yerli üretici olarak global standartları yakalamaya çalışırken diğer bir yandan lokal ihtiyaçları göz önünde bulundurarak ilerlemeyi tercih ediyoruz. Ürün geliştirme ekibimiz her geçen gün Türkiye’nin kendi dinamiklerinin gerektirdiği özelleştirmeleri büyük bir özenle AVRESTOR Güvenlik Duvarına entegre etmeye devam ediyor.

Ürünlerimizi geliştirirken dünyada gelişen teknoloji trendlerini yakından takip ediyor aynı zamanda hizmet sağladığımız kullanıcılarımızı AR-GE sürecimiz içinde tutuyor, onları dinliyor ve sıcak temastan kaçmıyoruz. Tüm kullanıcılarımızın fikirlerini geliştirme sürecimizin bir parçası olarak görüyoruz. Kolay satılabilir ama fonksiyonları sınırlı raf ürünleri üretmek yerine dünya standartlarında bir ürünü aynı zamanda butik ihtiyaçlara uygun hale getirmeyi amaçlıyoruz. AVRESTOR geliştirme ekibinin ana hedefi, ölçeklendirilebilir, kararlı, güvenilir siber güvenlik çözümlerini minimum maliyet ile Türkiye pazarına sunmaya devam etmek ve bunu yaparken teknoloji trendlerini en güncel haliyle kullanıcılarına sunmaktır.

AVRESTOR
Cihazlarını İnceleyin

Doğru Siber Güvenlik

AVRESTOR UTM Serisi ile bilgi güvenliğinizi koruma altına alın. AVRESTOR UTM serisi ile ufak, orta ve üst ölçek siber güvenlik ürünü ihtiyaçlarınızı, bilişim güvenliği profesyonelliğimiz ile birleştirip size çözüm sunmamıza izin verin.

AVRESTOR NG | 615 Prometyum

Küçük işletmeler için harika çözüm

İncele
AVRESTOR NG | 625 Samaryum

Küçük ve orta büyüklükteki işletmeler

İncele
AVRESTOR NG | 650
İtriyum

Orta büyüklükteki işletmeler

İncele
AVRESTOR NG | 6100 Lutesyum

Büyük işletmeler için

İncele

Olağan dışı siber tehditler, olağan dışı çözümler gerektirir.

UTM Çözümleri - Ağ Yönetimi - Ağ Güvenliği - Web Filtreleme - BTK 5651 Loglama - Hotspot Güvenliği - Multiwan/Load Balancing

Artan kullanıcı sayısına göre 1000+ kullanıcılı üst düzey kurumsal noktalarda hizmeti!